fbpx

9 kwietnia rozpoczynamy kolejny cykl dwóch webinarów z Sabiną Sadecką – uznaną nauczycielką leczenia traumy. Ekspertka opowie o tym, jak pracować ze „świeżą” traumą, ale także z odroczonymi reakcjami na zdarzenia trudne.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ TERAZ!

PROWADZĄCA:

Zaprasza wybitna specjalistka w zakresie terapii traumy i wiedzy o psychoterapii. Terapeutka systemowa, która łączy współczesne podejścia do pracy z ciałem z nurtami kontekstualnymi.

2 SPOTKANIA ONLINE:

09 KWIETNIA 2024

JAK PRACOWAĆ ZE “ŚWIEŻĄ” TRAUMĄ?

Jak wesprzeć dziecko, nastolatka i dorosłego, któremu przydarzyło się coś przytłaczającego.

16 KWIETNIA 2024

ODROCZONE REAKCJE NA TRAUMĘ.

Jak pracować, gdy skutki dawnej traumy dają o sobie znak po wielu latach?

CO ZYSKASZ?

3 H SPOTKANIA Z EKSPERTKĄ W ATRAKCYJNEJ CENIE

MOŻLIWOŚĆ ZADANIA PYTAŃ NA ŻYWO

DOSTĘP DO NAGRAŃ I MATERIAŁÓW DODATKOWYCH

CERTYFIKAT ZA UDZIAŁ W WEBINARZE

O WYDARZENIU

09 KWIETNIA

16 KWIETNIA

2 WEBINARY

89/159* zł

CERTYFIKAT

Trauma to przytłaczające zdarzenie, które zaskakuje swoją siłą i konsekwencjami dla ciała oraz psychiki. Dziecko, nastolatek czy dorosły doświadczając trudnych sytuacji ma różne sposoby radzenia sobie z nimi, które na trwałe zapisują się w układzie nerwowym i psychicznym funkcjonowaniu. Trauma ma charakter nagły, a skutki mogą być widoczne od razu. Jednak często emocje i wspomnienia zostają ukryte, a konsekwencje traumy są widoczne dopiero po czasie. Podczas cyklu webinariów, które poprowadzi ekspertka Sabina Sadecka dowiesz się, w jaki sposób pracować z tymi dwoma rodzajami traumy. Poznasz sposoby wsparcia dzieci, młodzież i dorosłych w odbudowaniu dobrostanu psychicznego.

Poprzez cykl webinarów, zdobędziesz:

specjalistyczną wiedzę na temat pracy z traumą popartą badaniami i wieloletnią praktyką terapeutyczną
➔ przydatne narzędzia do pracy w gabinecie
➔ materiały poszkoleniowe przygotowane przez prowadzącą
➔ listę uzupełniających lektur

DLA KOGO?

PSYCHOLOGÓW/ŻEK, PSYCHOTERAPEUTÓW/EK, PEDAGOGÓW/ŻEK, LEKARZY/EK

STUDENTÓ/EK PSYCHOLOGII, PSYCHOTERAPII, PSYCHIATRII

ZAINTERESOWANYCH TEMATYKĄ TRAUMY

*cena dotyczy zakupu szkolenia/pakietu szkoleń w ofercie EARLY BIRD

REJESTRACJA

webinar_sekacja_lewo

Zarezerwuj udział w wybranym webinarze lub cyklu 2 spotkań! Podczas rejestracji akceptujesz nasz regulamin. Warunkiem udziału w wydarzeniu jest rejestracja online oraz opłacanie udziału zgodnie z cennikiem. W przypadku chęci otrzymania faktury należy to zaznaczyć we właściwym miejscu w
formularzu zgłoszeniowym! Zostanie ona wystawiona do 10 dni od dokonanej płatności. Podczas dokonania rezerwacji, akceptujesz nasz regulamin. PRZECZYTAJ REGULAMIN

W momencie dokonania zakupu, otrzymasz potwierdzenie rejestracji. Dzień przed planowanym webianarem, prześlemy link do spotkania z ekspertką na platformie zoom. Link zostanie wysłany na adres mailowy podany w procesie rejestracji. Biorąc udział w każdym webianarze dostajesz od nas certyfikat. Zostanie on wysłany drogą mailową do 7 dni od daty webinaru.

EARLY BIRD

Wprowadź swój opis
89/159 zł*
 • 1 WEBINAR /PAKIET 2 WEBINARÓW
 • * cena obowiązuje do 18.03.2024

CENA REGULARNA

Wprowadź swój opis
99/189 zł
 •  
 • 1 WEBINAR /PAKIET 2 WEBINARÓW
 •  

LOYAL PROMO!

Jeśli ponownie uczestniczysz w drugim wydarzeniu ( webinar/ szkolenie stacjonarne) to przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową promocję!

WARUNKI:

byłeś uczestnikiem/ką wcześniejszego wydarzenia HKF Centrum (szkolenie/ webinar)

wyślij maila na adres edu@hkfcentrum.pl z informacją o chęci skorzystania ze zniżki

 

CENA REGULARNA

1 SZKOLENIE

Wprowadź swój opis
149 zł
 • 1,5 h sesji z prelegentem
 • nagranie z wydarzenia

1 SZKOLENIE

Wprowadź swój opis
149 zł
 • 1,5 h sesji z prelegentem
 • nagranie z wydarzenia

CENA EARLY BIRD

PAKIET 3 WEBINARÓW

Wprowadź swój opis
178
99 zł
 • 4,5 h sesji z prelegentem
 • nagranie z wydarzenia
 • certyfikat
NAJLEPSZA
OFERTA

PROGRAM

9 KWIETNIA 2024

18.00 – 19.30

Jak pracować ze “świeżą” traumą?

Jak wesprzeć dziecko, nastolatka i dorosłego, któremu przydarzyło się coś przytłaczającego.

Często odpowiedzią na traumatyczne zdarzenie jest bezsilność – osoby poszkodowanej, ale też jej środowiska. Podczas webinaru dowiesz się, jak wesprzeć osobę, która doświadczyła czegoś bardzo trudnego, tak by pomóc jej jak najszybciej powrócić do dobrostanu. Ekspertka przedstawi źródła odporności psychicznej, oraz sposoby odzyskiwania dostępu do zasobów. Poznasz techniki pracy z ciałem, które wspierają zdrowienie.

16 KWIETNIA 2024

18.00 – 19.30

Odroczone reakcje na traumę.

Jak pracować, gdy skutki dawnej traumy dają o sobie znak po wielu latach?

Poznaj zagadania związane z traumą odroczoną, której skutki pojawiają się w życiu nawet kilkanaście lat po zdarzeniu traumatycznym. Ekspertka odpowie na pytania: Od czego zależy natychmiastowa reakcja na traumę, a od czego tzw. “reakcja odroczona”? Co może wyzwalać wspomnienie “starej” traumy w naszym obecnym życiu? Dowiesz się, jak pracować z takim odroczonym straumatyzowaniem w gabinecie terapeutycznym i w życiu.

PROWADZĄCA

webinar_sekacja_lewo

SABINA SADECKA

Współzałożycielka i twórczyni treści portalu opsychologii.pl, który od ponad 10 lat dostarcza informacji o rzetelnej psychoterapii. Opowiada o traumie w swoim podcaście „Ładnie o traumie”. Uczy psychologii studentów SWPS w Poznaniu. Pisze o psychologii i o traumie dla wielu psychologicznych czasopism, np. „Newsweek Psychologia”.

WSPÓŁPRACA

Cykl webinarów z Sabiną Sadecką to inicjatywa HKF Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka we Wrocławiu oraz Fundacji Hemmersbach Kids’ Family. Naszą wspólną misją jest podnoszenie, jakości życia i zdrowia psychicznego dzieci, poprzez edukację rodziców, opiekunów i specjalistów.

FAQ

webinar_sekacja_lewo

24 godziny przed planowanym webinarem, dostaniesz od nas link do spotkania online na platformie Zoom wraz z instrukcją dołączenia do spotkania. Warto sprawdzić wszystkie foldery w skrzynce odbiorczej zwłaszcza spam. W razie braku wiadomości z naszej strony prosimy o kontakt: edu@hkfcentrum.pl

Dla wszystkich uczestników webianaru lub cyklu dwóch spotkań, będzie możliwość odtworzenia i powrotu do nagrania. Link do nagrania prześlemy każdorazowo droga mailową, do 10 dni od zakończenia webinaru.

Za udział w każdym webianarze przewidujemy wystawienie certyfikatu i przesłanie go droga mailową do 10 dni od daty webinaru.

Oczywiście – wystawiamy fakturę na prośbę klienta. Chęć uzyskania faktury za zakupiony webinar/ y, zgłoś podczas dokonywania płatności w okienku zamówienia: https://hkf_edu.bookero.pl/


Aby uzyskać Fakturę, jesteś zobowiązany/a do podania Numeru Identyfikacji Podatkowej (NIP). Faktura zostanie wystawiona do 10 dni od dokonania płatności.