fbpx

NADCHODZĄCE

webinar_sekacja_lewo

*do ceny należy doliczyć 23% podatku VAT

hkf_edu_szkolenia_nadchodzące

Z początkiem wiosny, planujemy ogłosić nadchodzące szkolenia stacjonarne w naszym Centrum. Bądź na bieżąco i śledź nasze wydarzenia oraz profile społecznościowe.

TRAUMA „ŚWIEŻA” I ODROCZONA – METODY PRACY Z DZIECKIEM, NASTOLATKIEM I DOROSŁYM.

PROWADZĄCY: Sabina Sadecka

START: 09 i 16 kwietnia

oferta_dla seniorów

SZKOLENIE:

JAK ROZWIJAĆ DOBRĄ RELACJĘ Z DZIECKIEM I NAPRAWIAĆ ZABURZONE WIĘZI?

START: 24.04.2024

Wiemy jak ważna jest edukacja, dlatego tworzymy HKF EDU, która jest przestrzenią podnoszenia świadomości i kompetencji wychowawczych rodziców oraz wymiany doświadczeń specjalistów.

Zapisz się już teraz!

MOTYWACJA

MOTYWACJA

Nasze szkolenia i warsztaty realizują program edukacyjny na najwyższym poziomie. Umożliwiamy poznanie aktualnej wiedzy naukowej z zakresu psychologii, psychosomatyki, terapii traumy, budowania zdrowych relacji czy terapii

uzależnień. Poprzez treści, przygotowane przez naszych specjalistów doskonalimy kompetencje zawodowe pedagogów, psychologów, terapeutów, rodziców i opiekunów. Wyposażamy w wiedze i praktyczne umiejętności wszystkich, którzy pracują w obszarze wychowania i dbania o dobrostan psychiczny dzieci, młodzieży, dorosłych.

Widniejemy w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych (RIS). DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

JAK DOBIERAMY TEMATYKĘ?

webinar_sekacja_lewo

Tematyka szkoleń dobierana jest do aktualnych potrzeb i trudności, które obserwujemy, na co dzień w HKF Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka. Wiemy, że odpowiednia edukacja i budowanie świadomości wśród dorosłych jest pierwszym krokiem do skutecznej pomocy dzieciom i młodzieży.

CO WYRÓŻNIA NASZE SZKOLENIA?

ŚWIETNI PROWADZĄCY

TEMATYKA DOSTOSOWANA DO AKTUALNYCH TRENDÓW

PRAKTYCZNA WIEDZA PODANA W CIEKAWY SPOSÓB

BEZPOŚREDNI KONTAKT Z

SPECJALISTĄ/KĄ

DOGODNA LOKALIZCJA

ZAŚWIADCZENIE /CERTYFIKAT

MIEJSCE SZKOLEŃ

MIEJSCE SZKOLEŃ

HKF Centrum zapewnia organizację wydarzeń w salach wykładowych i konferencyjnych wyposażonych w nowoczesny sprzęt, co pozwala na zdobywanie wiedzy w komfortowych warunkach. Dysponujemy parkingiem i kantyną z darmową kawą i herbatą. Dodatkowo naszych gości zapraszamy do zwiedzenia naszych nowoczesnych sal terapeutycznych m. in Sali Doświadczania Świata Snoezelen.

WSPÓŁTWÓRCY PROJEKTU

webinar_sekacja_lewo

HKF Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka powstało dzięki inicjatywie Fundacji Hemmersbach Kids’ Family, dlatego wspieramy się wzajemnie w realizacji różnych projektów i inicjatyw, m.in. webinarów, szkoleń, warsztatów.