fbpx

NADCHODZĄCY CYKL

webinar_sekacja_lewo

Z początkiem jesieni, planujemy ogłosić nadchodzące webinary. Bądź na bieżąco i śledź nasze wydarzenia oraz profile społecznościowe.

*cena dotyczy zakupu webinaru/całego cyklu w ofercie EARLY BIRD

MOTYWACJA

MOTYWACJA

Podczas realizowanych webinarów stawiamy na przekazywanie rodzicom i opiekunom aktualnej wiedzy naukowej i praktycznych wskazówek, które pozwolą wdrożyć konkretne działania. Skupiamy się także na doskonaleniu kompetencji zawodowych naszych odbiorców – specjalistów pracujących z dziećmi i młodzieżą.

JAK DOBIERAMY TEMATYKĘ WEBINARÓW?

webinar_sekacja_lewo

Przy wyborze tematyki kolejnych cykli webinarów kierujemy się przede wszystkim potrzebami edukacyjnymi rodziców i opiekunów, a także specjalistów. Wierzymy, że otwartość na zdobywanie wiedzy jest kluczem do terapii oraz wspierania rozwoju dzieci i młodzieży.

CO WYRÓŻNIA NASZE WEBINARY?

PRAKTYCZNA WIEDZA PODANA W PRZYSTĘPNY SPOSÓB

DOŚWIADCZENI PROWADZĄCY I WAŻNE TEMATY

PYTANIA I ODPOWIEDZI NA ŻYWO PO KAŻDYM WEBINARZE

DOSTĘP DO NAGRAŃ I MATERIAŁÓW DODATKOWYCH

DOTYCHCZASOWI PROWADZĄCY

DOTYCHCZASOWI PROWADZĄCY

MAŁGORZATA TOMANIK

Ekspertka probematyki FASD. Promuje wprowadzenie zintegrowanego, kompleksowego systemu opieki dla dzieci z FASD i ich rodzin opartego na koncepcji pracy trans-interdyscyplinarnej.

SABINA SADECKA

Psycholog i nauczycielka terapii traumy, Współzałożycielka i twórczyni treści portalu opsychologii.pl oraz podcastu „Ładnie o traumie”.

AGA ROGALA

Pedagog, terapeutka rodziców i opiekunów. Autorka podcastu i kanału na Youtube.

Łukasz_B

ŁUKASZ BURNOS

Autor projektu„Warto”, przekazuje rodzicom wiedzę, jak budować piękne relacje z dziećmi w oparciu o Teorię Więzi autorstwa Johna Bowlby i Mary Ainsworth.

szkolenie_jedrzejczak_bio

JAKUB ANDRZEJCZAK

Wybitny specjalista, zajmuje się badaniami naukowymi oraz działalnością profilaktyczną w obszarze socjalizacji i edukacji dzieci i młodzieży w rzeczywistości cyfrowej.

ARCHIWALNE WYDARZENIA

webinar_sekacja_lewo

WSPÓŁORGANIZATORZY

WSPÓŁORGANIZATORZY

HKF Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka powstało dzięki inicjatywie Fundacji Hemmersbach Kids’ Family, dlatego wspieramy się wzajemnie w realizacji różnych projektów i inicjatyw, m.in. webinarów, szkoleń, warsztatów.
W ramach cykli webinarów współpracujemy również z platformą edukacyjno-rozwojową dla pieczy zastępczej w Polsce – skillplanet.io. Tym samym docieramy do szerokiego grona rodziców zastępczych, opiekunów oraz specjalistów pracujących w pieczy i umożliwiamy im udział w webinarach tematycznych zupełnie za darmo.