fbpx

5 marca rozpoczynamy cykl dwóch webinarów z prof. WSE dr. Jakubem Andrzejczakiem. Uznany badacz świata cyfrowego przedstawi najważniejsze zagadnienia związane z zachowaniami dzieci i młodzieży w sieci.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ TERAZ!

szkolenie_jedrzejczak_bio

PROWADZĄCY:

prof. WASE dr JAKUB ANDRZEJCZAK

Zaprasza wybitny specjalista, który zajmuje się badaniami naukowymi oraz działalnością profilaktyczną w obszarze socjalizacji i edukacji dzieci i młodzieży w rzeczywistości cyfrowej.

2 WEBINARY ONLINE:

uzalenienie_swiat_cyfrowy_andrzejczak

5 MARCA 2024

UZALEŻNIENIA CYFROWE DZIECI I MŁODZIEŻY

zachowania_ryzykowne_swiat_cyfrowy_andrzejczak_2024

19 MARCA 2024

ZACHOWANIA RYZYKOWNE DZIECI I MŁODZIEŻY W ŚWIECIE CYFROWYM

O CYKLU WEBINARÓW:

CO ZYSKASZ?

3 H SPOTKAŃ W ATRAKCYJNEJ CENIE

CERTYFIKAT ZA UDZIAŁ W SZKOLENIU

DOSTĘP DO NAGRAŃ I MATERIAŁÓW DODATKOWYCH

MOŻLIWOŚĆ ZADANIA PYTAŃ NA ŻYWO

O WYDARZENIU

05 MARCA

19 MARCA

2 WEBINARY

99/189 zł

Dzieci od najmłodszych lat funkcjonują w świecie cyfrowym, co znacząco wpływa na ich rozwój. Postęp technologiczny generuje coraz więcej urządzeń, z których wszyscy korzystamy, a ekrany są obecne w życiu dzieci i młodzieży.

Funkcjonowanie w tym świecie może przynosić negatywne skutki dla zdrowia fizycznego i psychicznego. Podczas webinarów dowiesz się, jakie zachowania w przestrzeni online są ryzykowne oraz poznasz najważniejsze zagadnienia związane z uzależnieniem cyfrowym.

Poprzez cykl webinarów, zdobędziesz:

wiedzę na temat bezpiecznego funkcjonowania w świecie online
➔ wskazówki dotyczące metod wykorzystywanych przez przemysł cyfrowy
➔ praktyczne informacje o uzależnieniach cyfrowych
➔ rady dotyczące budowania prawidłowych zachowań w sieci
➔ znajomość metod rozpoznawania zachowań ryzykownych

DLA KOGO?

OSOBY ZAWODOWO PRACUJĄCE Z DZIEĆMI I MŁODZIEŻĄ

RODZICÓW ORAZ OPIEKUNÓW

ZAINTERESOWANYCH TEMATYKĄ UZALEŻNIEŃ CYFROWYCH

REJESTRACJA

webinar_sekacja_lewo

Zarezerwuj udział w wybranym webinarze lub cyklu 2 spotkań online! Podczas rejestracji akceptujesz nasz regulamin. Warunkiem udziału w wydarzeniu jest rejestracja online oraz opłacanie udziału zgodnie z cennikiem. W przypadku chęci otrzymania faktury należy to zaznaczyć we właściwym miejscu w formularzu zgłoszeniowym! Zostanie ona wystawiona do 10 dni od dokonanej płatności. Podczas dokonania rezerwacji, akceptujesz nasz regulamin. PRZECZYTAJ REGULAMIN

CENA REGULARNA​

Wprowadź swój opis
99/189 zł
  •  
  • 1 WEBINAR /PAKIET 2 WEBINARÓW
ZAREZERWUJ
TERAZ

LOYAL PROMO!

Jeśli ponownie uczestniczysz w naszym wydarzeniu (webinar/ szkolenie stacjonarne) to przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową promocję!

WARUNKI:

✓ byłeś uczestnikiem/ką wcześniejszego wydarzenia HKF Centrum (szkolenie/ webinar)
✓ wyślij maila na adres edu@hkfcentrum.pl z informacją o chęci skorzystania ze zniżki

CENA REGULARNA

1 SZKOLENIE

Wprowadź swój opis
149 zł
  • 1,5 h sesji z prelegentem
  • nagranie z wydarzenia

1 SZKOLENIE

Wprowadź swój opis
149 zł
  • 1,5 h sesji z prelegentem
  • nagranie z wydarzenia

CENA EARLY BIRD

PAKIET 3 WEBINARÓW

Wprowadź swój opis
178
99 zł
  • 4,5 h sesji z prelegentem
  • nagranie z wydarzenia
  • certyfikat
NAJLEPSZA
OFERTA

PROGRAM

5 MARCA 2024

18.00 – 20.00

Uzależnienia cyfrowe dzieci i młodzieży

Podczas spotkania ekspert omówi problematyczne kwestie korzystania z urządzeń cyfrowych i przestrzeni online przez dzieci i młodzież. Poznasz zagadnienia związane z uzależnieniem behawioralnym i cyfrowym. Dowiesz się jak wygląda cyfrowy świat dziecka, kiedy może pojawić się problem oraz, jaka jest jego skala.

19 MARCA 2024

18.00 – 20.00

Zachowania ryzykowne dzieci i młodzieży w świecie cyfrowym

Poznaj obszary świata cyfrowego, w których przebywają dzieci i młodzież oraz wiedzę dotyczącą nowych form zachowań ryzykownych w sieci. Dowiesz się, jaki wpływ mają media społecznościowe na zdrowie psychiczne człowieka. Poznasz cechy środowiska cyfrowego, które sprzyjają podejmowaniu niebezpiecznych działań przez dzieci i młodzież.

PROWADZĄCY

webinar_sekacja_lewo
szkolenie_jedrzejczak_bio

prof. WASE dr JAKUB ANDRZEJCZAK

Profesor i kierownik Zakładu Socjologii Wychowania Wielkopolskiej Akademii Społeczno- Ekonomicznej, doktor nauk humanistycznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od lat zajmuje się wpływem technologii cyfrowej na społeczeństwo, w szczególności na socjalizację i edukację młodych ludzi. W jego szkoleniach wzięło udział już kilkadziesiąt tysięcy osób, nauczycieli, pedagogów, psychologów, pracowników instytucji pomocowych oraz rodziców. Twórca licznych kampanii profilaktycznych oraz doradca w komisjach sejmowych dotyczących bezpieczeństwa cyfrowego dzieci i młodzieży.

WSPÓŁPRACA

HKF Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka powstało dzięki inicjatywie Fundacji Hemmersbach Kids’ Family, dlatego wspieramy się wzajemnie w realizacji różnych projektów i inicjatyw, m.in. webinarów, szkoleń, warsztatów.

FAQ

webinar_sekacja_lewo

24 godziny przed planowanym webinarem, dostaniesz od nas link do spotkania online na platformie Zoom wraz z instrukcją dołączenia do spotkania. Warto sprawdzić wszystkie foldery w skrzynce odbiorczej zwłaszcza spam. W razie braku wiadomości z naszej strony prosimy o kontakt: edu@hkfcentrum.pl

Dla wszystkich uczestników webianaru lub cyklu dwóch spotkań, będzie możliwość odtworzenia i powrotu do nagrania. Link do nagrania prześlemy każdorazowo droga mailową, do 10 dni od zakończenia webinaru.

Za udział w każdym webianarze przewidujemy wystawienie certyfikatu i przesłanie go droga mailową do 10 dni od daty webinaru.

Oczywiście – wystawiamy fakturę na prośbę klienta. Chęć uzyskania faktury za zakupiony webinar/ y, zgłoś podczas dokonywania płatności w okienku zamówienia: https://hkf_edu.bookero.pl/


Aby uzyskać Fakturę, jesteś zobowiązany/a do podania Numeru Identyfikacji Podatkowej (NIP). Faktura zostanie wystawiona do 10 dni od dokonania płatności.